Stoppad rygg, sits och armlän.Skuren dekor av bla rocaille. Sitthöjd ca 40 cm. Längd ca 120 cm.
Skador på förgyllning. Slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10