Design Övrigt
1259151
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, Bäckströms Malmö, 1930-tal
Einar bÄckstrÖm, bordslampa, bäckströms malmö, 1930-tal.

Patinerad mässing, brons och bakelit. Fyra tassar. Total höjd 44 cm.

Smärre slitage. Märken. Ett smärre avslag på skärmhållare. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK