ÖYVIND FAHLSTRÖM, färglitografi, signerad och daterad -66, A P
"Eddie (Sylvie's brother) in the desert". Bildmått 43 x 55,5 cm.
Skador. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK