Design Möbler
1259165
Arne Jacobsen
(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, ett par,  "sjuan", fritz hansen, danmark.

ARNE JACOBSEN, stolar, ett par, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark.

Kromad beställning med rygg och sits av formpressad teakfaner. Märkta. Sitthöjd 45 cm.

Slitage. Repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
6 210
597
707
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
18 sep 18:16
6 210 SEK
10
18 sep 18:13
6 010 SEK
9
18 sep 18:07
5 810 SEK
8
18 sep 18:07
5 610 SEK
9
18 sep 18:07
5 600 SEK