Design Övrigt
1259426
TAKLAMPA, modell KP 536, Hyval, 1970-tal.
Taklampa, modell kp 536, hyval, 1970-tal.

Sex kupor. Bär tillverkarens märke. Diameter 44 cm, höjd ca 35 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR