1259614
URNOR med LOCK, ett par, flintgods. Europa, 1900-tal.
Urnor med lock, ett par, flintgods. europa, 1900-tal.

Glaserad dekor, motiv av blommor, antikiserande figurer. Total höjd 47 cm.

Slitage. Nagg. Smärre sprickor. Krackelyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L14
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 6 timmar
2 200
217
258
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
1 dec 6:48
2 200 SEK
1 dec 6:48
2 000 SEK
1 dec 6:48
2 000 SEK
30 nov 20:51
1 900 SEK
25 nov 19:34
1 800 SEK