Silver Övrigt
1259701
DOSOR 1 +1 silver, Johan Malmstedt, Göteborg, Jonas Frohm, Helsingborg 1843.
Dosor 1 +1 silver, johan malmstedt, göteborg, jonas frohm, helsingborg 1843.

Invändigt förgyllda. Höjder ca 3 - 5 cm. Vikt 217 gram

Gravyr. Smärre slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK