Konst Contemporary
1259860
Jörgen Waring
(Danmark, Född 1938)
JÖrgen waring, mixed media signerad.

JÖRGEN WARING, mixed media signerad

Komposition, 71x101x5 cm (plexilåda)

Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK