Konst Klassisk konst
1259912
JOHAN ERICSON, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad och daterad 1878.
Johan ericson, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad och daterad 1878.

"Arildsläge". 24,5 x 40,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Övrigt

Arild, a former fishing village in Skåne is located in the bay of Skälderviken in, north of Helsingborg in Sweden.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
4 800
464
548
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
12 okt 12:53
4 800 SEK
12 okt 12:53
4 700 SEK
12 okt 12:53
4 500 SEK
12 okt 12:53
4 000 SEK
12 okt 12:52
3 200 SEK