UNTO KOISTINEN, olja på läder, signerad och daterad -78.
Porträtt, 12.5 x 8 cm. (28 x 20 cm.)
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
700 EUR