Fanerad. Front med dörrar samt dörrpar. Rundade hörn. Hyllplan. Längd 200 cm. Djup 48 cm. Höjd 116 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fanerskador. Låsen krånglar.