Konst Modern svensk konst
1260138
Erland Cullberg
(Sverige, 1931-2012)
Erland cullberg, olja på duk, signerad.

ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.

"Barndomslandet". 125 x 96 cm.

Konstakademien, Stockholm, 1994.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK