Konst Modern svensk konst
1260138
Erland Cullberg
(Sverige, 1931-2012)
Erland cullberg, olja på duk, signerad.

ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.

"Barndomslandet". 125 x 96 cm.

Konstakademien, Stockholm, 1994.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
34 000
3 267
3 873
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
16 sep 13:12
34 000 SEK
13 sep 8:31
33 000 SEK
12 sep 23:10
32 000 SEK
12 sep 23:10
31 000 SEK
12 sep 23:10
31 000 SEK