Design Övrigt
1260236
Birger Kaipiainen
(Finland, 1915-1988)
Birger kaipiainen, teckning, svart tusch på plywood, signerad.

BIRGER KAIPIAINEN, teckning, svart tusch på plywood, signerad.

Par med duvor i trädgård, 48,5 x 70,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
400 EUR