Emil Hagström, olja på pannå, signerad och daterad 1930.
"Motiv från Lundagatan" (Stockholm). 37 x 46 cm.
Smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK