Arvid Fougstedt

(Sverige, 1888-1949)
Arvid Fougstedt
(Sverige, 1888-1949)

ARVID FOUGSTEDT, akvarell, signerad och daterad 1940.

Den gode herden. Bladstorlek 26 x 62 cm.

Oramad.

Konstnär

Utropspris
2 500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801