Longines, armbandsur, 36 mm.

Longines, armbandsur, 36 mm.

stål, quartz, plexiglas, datum, stållänk, 2010-tal.

Caliber L. 263.2, Boettnr. 7807 / 263, Referensnr. L3. 617.4, Serienr. 29303188

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
2 500 SEK