Smycken Armband
1260608
ARMBAND, 18K guld, bismarck-länk, stämplat HÅN Stockholm 1967, 49,8 g
Armband, 18k guld, bismarck-länk, stämplat hÅn stockholm 1967, 49,8 g.

Längd och bredd ca 19 x 1,5 cm.

Repor. Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
18 000 SEK