Smycken Armband
1260611
HALSBAND 14K guld, 21,9 g, ca 45 x 1 cm
Halsband 14k guld, 21,9 g, ca 45 x 1 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
7 000 SEK