Möbler Bord
1260751
SOFF OCH SIDOBORD 1900-talets senare del
Soff och sidobord 1900-talets senare del.

Travertin och marmor, längd 138, bredd 78, höjd 50 cm samt längd 68, bredd 68, höjd 50 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G4
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK