Design Möbler
1260759
CARL MALMSTEN, matgrupp 6 dlr "Herrgården" samt "Ulfåsa", Bodafors, 1900-talets andra hälft.
Carl malmsten, matgrupp 6 dlr "herrgården" samt "ulfåsa", bodafors, 1900-talets andra hälft.

Ek, lös stoppad sits, två iläggsskivor à 55 cm vardera, diameter 115, höjd 74 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK