Mahogny, kannelerade ben, front med välvd kant, höjd 132 cm, bredd 140 cm, djup 42 cm, Nyckel finns.
Smärre slitage och repor.
BOET ANTIK I GÖTEBORG AB, Föreningsgatan 41.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10