Bestickschatull av mahogny med beslag av mässing. Lös benställning av mahogny. Längd 53, bredd 42, höjd 93 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Repor. En dragknopp saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10