Glas Servisglas
1261022
SCHATULL, mahogny, med tre FLASKOR, i glas. Senempire, 1800-talets mitt.
Schatull, mahogny, med tre flaskor, i glas. senempire, 1800-talets mitt.

Mått 23 x 22 x 13 cm. Nyckel finns.

Slitage på insidan. Botten förstärkt.

Utropspris
3 000 SEK