Konst Övrigt
1261158
STAFFLI, 1900-tal.
Staffli, 1900-tal.
Staffli, 1900-tal.
Staffli, 1900-tal.
Staffli, 1900-tal.
Staffli, 1900-tal.
Staffli, 1900-tal.

Staffli i lackat trä, hjultrissor baktill, bredd ca 70 cm, höjd ca 268 cm.

Slitage. Färgfläckar. Funktionen ej testad.

Utropspris
250 EUR