1261221
Jens Fänge
(Sverige, Född 1965)
Jens fänge, diptyk, olja på duk, signerad och daterad -98 a tergo.

Jens Fänge, diptyk, olja på duk, signerad och daterad -98 a tergo.

"Munstycken". Vardera 25 x 30 cm.

Skrapmärken, smärre färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK