Möbler Speglar
1261277
Empire
(1810-1840)
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.

Spegel, Empire, 1800-talets första hälft.

Fanerad med lövträ. Krönet med antikiserande figurscen. Ca 142 x 67 cm.

Renoverad och kompletterad. Smärre slitage och skador.

Utropspris
3 000 SEK