BROSCHER/HÄNGE, 2 st, med pärlor och rosenslipad diamant.
18K guld. Stämpalde RAI, Albertini Rudolf, Stockholm 1918 och ABJ, Juvelfabriken Ab, Stockholm 1951. Längder med kläppar ca 5,5 - 6,5 cm. Totalvikt 13 gram.
Åldersrelaterat slitage. Lagning
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.