126141

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800/1900-tal.

Okänd konstnär, olja på duk, 1800/1900-tal.

Bedjande pojke. 54x39.

Hål i duk, retuscher samt färgbortfall.

Utropspris
1 000 SEK