VAS, överfångsglas, Val Saint Lambert, Belgien.

Överfång med etsad dekor av blommor mot frostad ofärgad fond. Signerad Val St Lambert, Höjd ca 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK