Fanerad i mahogny. Tvådelat. Skuren dekor Överdel med pardörr i glas. Framskjutande underdel med pardörr. Längd 120 cm. Djup 44 cm. Höjd 210 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.