Smycken Armband
1261760
ARMBAND med berlocker 18K guld, bismarck-länk, ca 17,5 x 0,5 cm, 35,3 g
Armband med berlocker 18k guld, bismarck-länk, ca 17,5 x 0,5 cm, 35,3 g.

Berlocker kan hålla lägre guldhalt.

Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
14 000 SEK