Design Möbler
1261765
INGEMAR THILLMARK, fåtöljer, ett par, "Läckö hög", OPE, 1960-tal.
Ingemar thillmark, fåtöljer, ett par, "läckö hög", ope, 1960-tal.

Stomme av betsad bok, djuptoppade dynor i läder. Bredd 75, djup 73, höjd 92 cm, sitthöjd 43 cm.

Ställvis slitage. Märken. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK