Stål, automatisk, plexiglas, stållänk, viklås, 1980-tal.
Caliber 1345, Lemania, Verknr. 3417366, Boettnr. 1345, Referensnr. 134.500.
Servicekvitto 2016. Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.