1261934
Anne Hakala
(Finland, Född 1958)
Anne hakala, tempera på duk, a tergo signerad och daterad -05.

ANNE HAKALA, tempera på duk, a tergo signerad och daterad -05.

"Tysta skogen", 55 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR