1261945
Calina Pandele Yttredal
(Norge)
Calina pandele yttredal, olja på duk,  signerad.

CALINA PANDELE YTTREDAL, olja på duk, signerad.

Utan titel, 70 x 70 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
500 EUR