Diamanter totalt 1,23 ct enligt gravyr. 18K vitguld. Otydliga svenska stämplar, troligen Gustaf Dahlgren & Co 1936. Mått fattning ca 2 x 1 cm. Storlek 18,5/58. Vikt 3,3 gram.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.