ALF LINDBERG, olja på duk, signerad och daterad -35.
"Pappa". 100 x 63,5 cm.
Oramad, färgbortfall.
Prins Eugens Waldemarsudde, Stockkholm, "Alf Lindberg", 23 april - 26 juni, 2005, kat nr 2.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK