126239

KANDELABRAR, ett par, silver, Ceson, Göteborg 1957.

Kandelabrar, ett par, silver, ceson, göteborg 1957.

Tvåarmade på nedåt avsmalnande skaft. H 18.

Slitage, repor.

Utropspris
1 200 SEK