126245

SKÅLAR, 2 st, risporslin, Friedl Kjellberg, Arabia, Finland, 1900-talets mitt.

Skålar, 2 st, risporslin, friedl kjellberg, arabia, finland, 1900-talets mitt.

H 7 resp 14.

Slitage, spricka, smärre fabrikationsfel (svart prick)

Utropspris
800 SEK