Glas Servisglas
1262548
Glasservis, 94 delar. Märkt Christineholm, Bohemian Chrystal.
Glasservis, 94 delar. märkt christineholm, bohemian chrystal.

Bestående av;

12 vinglas, höjd 20,5 cm.
12 champagneglas, höjd 20,5 cm.
11 vitvinsglas, höjd 20 cm.
12 drymartiniglas, höjd 14,5 cm.
12 cognacskupor, höjd 13 cm.
12 selterglas, höjd 8 cm.
12 grogglas, höjd 14 cm.
11 snapsglas, höjd 14 cm. 2 karaffer och en vas medföljer.

Obet slitage. Ngt enstaka nagg.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
4 000 SEK