Bestående av;
12 vinglas, höjd 20,5 cm.
12 champagneglas, höjd 20,5 cm.
11 vitvinsglas, höjd 20 cm.
12 drymartiniglas, höjd 14,5 cm.
12 cognacskupor, höjd 13 cm.
12 selterglas, höjd 8 cm.
12 grogglas, höjd 14 cm.
11 snapsglas, höjd 14 cm. 2 karaffer och en vas medföljer.
Obet slitage. Ngt enstaka nagg.