126277

SKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Skåp, rokokostil, 1900-tal.
Skåp, rokokostil, 1900-tal.
Skåp, rokokostil, 1900-tal.
Skåp, rokokostil, 1900-tal.

Ek. Två dörrar, inredning med hyllor och filtklädda lådor. Svängda ben. L 79, b 42, h 132. Nyckel finns.

Slitage, smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK