Konst Modern svensk konst
1262816

Helmut Mantel

(Sverige, Född 1925)
Helmut mantel, olja på duk, signerad.

Helmut Mantel, olja på duk, signerad.

Kustlandskap. 69 x 91 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK