1262984
NATTLJUSSTAKAR, 3 st, mässing, 1700-tal.
Nattljusstakar, 3 st, mässing, 1700-tal.

Rund form med handtag. Längd 28 - 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
276
329
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 nov 13:47
2 800 SEK
23 nov 13:47
2 600 SEK
23 nov 13:47
2 400 SEK
23 nov 13:47
2 200 SEK
23 nov 13:35
1 800 SEK