126301

SOFFBORD, 1960-tal.

Soffbord, 1960-tal.
Soffbord, 1960-tal.
Soffbord, 1960-tal.

Jakaranda. Rak form med utfällbara skivor. L 132, b 62, h 55.

Slitage.

Utropspris
1 200 SEK