Glas Servisglas
1263012
KARAFFER, 2 st, glas, 1800-talets mitt.
Karaffer, 2 st, glas, 1800-talets mitt.

Rund form. Etsad dekor med vindruvsklasar och bladverk. Total höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 710
265
315
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 nov 15:46
2 710 SEK
15 nov 15:46
2 510 SEK
15 nov 15:45
2 300 SEK
15 nov 15:45
2 100 SEK
14 nov 12:06
1 951 SEK