Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
1263041
SKEDHÅLLARE, mässing, 1800-tal.
SkedhÅllare, mässing, 1800-tal.

Höjd 19 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 2 timmar
800
78
93
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 nov 5:00
800 SEK