126305

EUGÉNE DUBOIS, olja på papper, tillskriven á tergo, Frankrike/Belgien sent 1800-tal.

Eugéne dubois, olja på papper, tillskriven á tergo, frankrike/belgien sent 1800-tal.

Porträtt av löjtnanten Armand le Roy. Bildstorl 15 x 17.

Buktande papper.

Utropspris
1 500 SEK