Konst Contemporary
1263222
Odd Nerdrum
(Norge, Född 1944)
Odd nerdrum, teckning signerad.

ODD NERDRUM, teckning signerad

Självporträtt som ung, bladstorl 19 x 12 cm

Ej examinerad ur ram. Fläckar. Hål. Pappersförlust.

Proveniens

Trond Halle collection
John J Studzinski Collection
Bonhams London

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 SEK